دیجیتال مارکتینگ

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

طراحی سایت بدون برنامه نویسی

چهارشنبه 29 مرداد 1399

Airi - موضوع WooCommerce حداقل (عناصر Envato)

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین با طراحی حداقل ایجاد کنید ، موضوع Airi انتخاب بسیار خوبی است. فضای سفید زیادی را ارائه می دهد تا مشتریان شما بتوانند روی محصولات شما تمرکز کنند که مطمئناً باعث افزایش تبدیل شما می شود. موضوع همچنین بسیار قابل تنظیم است.

Airi - موضوع WooCommerce حداقل (عناصر Envato)

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین با طراحی حداقل ایجاد کنید ، موضوع Airi انتخاب بسیار خوبی است. فضای سفید زیادی را ارائه می دهد تا مشتریان شما بتوانند روی محصولات شما تمرکز کنند که مطمئناً باعث افزایش تبدیل شما می شود. موضوع همچنین بسیار قابل تنظیم است.

airi WooCommerce وبلاگ وردپرس تم طراحی حداقل تمیز

مک لوهان - تم تمیز و ساده (رایگان)

موضوع مک لوهان یک صفحه اصلی منحصر به فرد را ارائه می دهد که به جای طرح وبلاگ سنتی ، بایگانی کامل از پست های شما را نشان می دهد. این شامل یک جستجوی پیشرفته AJAX ، رنگ های دلخواه و یک منوی اجتماعی است.

موضوع مک لوهان ساده وردپرس رایگان wp پاسخگو وبلاگ طراحی حداقل وزن سبک حداقل

تم مینیمال سانتیگراد (رایگان)

موضوع Celsius از قالب های ارسال چندگانه و تصاویر برجسته بزرگی که بازدید کنندگان شما را به سمت خود جلب می کنند پشتیبانی می کند. بارگذاری سریع بهینه شده است و به لطف یک طراحی پاسخگو ، در هر دستگاه بسیار عالی به نظر می رسد.

موضوع سلسیوس وردپرس رایگان wp وبلاگ پاسخگو طراحی حداقل وزن سبک حداقل

تم وردپرس خالص (رایگان)

موضوع خالص یک انتخاب عالی برای طراحان است زیرا طراحی حداقلی را ارائه می دهد که در تایپوگرافی و ویژگی های نمونه کارها متمرکز است. می توانید از سازنده صفحه کشویی و رها کننده داخلی برای سفارشی کردن طرح بندی صفحه استفاده کنید و موضوع را با استفاده از پنل مدیریت قدرتمند سبک کنید.

موضوع وردپرس خالص رایگان وبلاگ پاسخگو wp طراحی حداقل سبک وزن مینیمالیستی

کمتر Reloaded - مضمون تم وردپرس (رایگان)

The Less Reloaded یک موضوع وردپرس بسیار کم و پاسخگو است. این پشتیبانی کامل از گوتنبرگ است و فقط ویژگی های مطلق لازم را ارائه می دهد. تنظیم سریع و استفاده از آن سریع است.

تم وردپرس رایگان کمتر بارگیری مجدد وبلاگ پاسخگو wp طراحی حداقل سبک وزن مینیمالیستی

تم وردپرس به سبک پاسخگو (رایگان)

موضوع Lightly یک انتخاب عالی برای یک مجله آنلاین حداقل یا یک سایت خبری است. برای طراحی سایت بدون کدنویسی بارگذاری سریع بهینه سازی شده است و دارای یک صفحه اصلی ویجت است که باعث می شود ویژگی پست ها و دسته های پست آسان شود.

موضوع وردپرس سبک وردپرس پاسخگو ، وبلاگ پاسخگو ، طراحی حداقل سبک ، سبک حداقل ،

Ocin Lite - موضوع مینیمال WooCommerce (رایگان)

Ocin Lite یکی دیگر از تم های عالی برای فروشگاه های حداقل WooCommerce است. موضوع دارای طراحی کاملاً پاسخگو است و به راحتی می توانید با استفاده از برنامه Live Liveizer سفارشی سازی کنید.

موضوع Ocin Lite WooCommerce رایگان وردپرس موضوع wp وبلاگ پاسخگو طراحی حداقل سبک وزن حداقلی

Koji - تم تمیز و سبک (رایگان)

موضوع Koji برای نویسندگان و وبلاگ نویسان مناسب است زیرا فضای سفید زیادی را در مورد پست های شما ارائه می دهد با گوتنبرگ سازگار است و از قابلیت دسترسی کامل برخوردار است.

موضوع کوجی وردپرس رایگان wp وبلاگ پاسخگو طراحی حداقل سبک سبک مینیمالیستی

Nuria - تم وردپرس را برای وبلاگ نویسی تمیز کنید (رایگان)

موضوع Nuria تم تمیز است که مناسب مجلات آنلاین و سایتهای خبری است. موضوع تمرکز بالایی روی خوانایی دارد و به شما امکان می دهد چندین پست برجسته را به عنوان لیست پست و کشویی چرخ فلک نمایش دهید.

وبلاگ نوریا موضوع وردپرس رایگان wp پاسخگو وبلاگ طراحی حداقل وزن سبک حداقل

Casper - تم ساده برای وبلاگ نویسان (رایگان)

موضوع Casper موضوع دیگری است که سریعاً راه اندازی می شود زیرا حداقل ویژگی های کمی را ارائه می دهد. موضوع دارای یک طرح ستونی واحد است و کاملاً پاسخگو است.

تم وردپرس Casper رایگان wp پاسخگو وبلاگ طراحی حداقل سبک وزن مینیمالیستی

قوچ - تم تمیز و مینیمالیستی (رایگان)

موضوع Rams طرح دو ستون استاندارد با نوار کناری رنگی و تایپوگرافی زرق و برق دار را ارائه می دهد. موضوع مناسب برای وبلاگ نویسان و نویسندگان است و کاملاً پاسخگو است. همچنین شامل پشتیبانی کامل و پشتیبانی از Jetpack برای قالب های مختلف پست است.

موضوع قوسی رایگان وردپرس موضوع wp وبلاگ پاسخگو حداقل طراحی سبک مینیمالیستی سبک

Vito - تم وردپرس وبلاگ نویسی را پاک کنید (رایگان)

موضوع ویتو مطمئنا توجه شما را به لطف انیمیشن های خیره کننده ای که محتوای شما را زنده می کنند جلب کرده است. موضوع همچنین به طور کامل پاسخگو است ، بنابراین در هر دستگاه فوق العاده خواهد بود.

ویتو تم تم وردپرس رایگان wp پاسخگو وبلاگ حداقل طراحی حداقل وزن سبک

Lingonberry - تم تمیز برای وبلاگ نویسان (رایگان)

مضمون Lingonberry از صفحه نمایش مانند جدول زمانی برای پست های وبلاگ شما استفاده می کند. این یک طرح ستون منفرد را ارائه می دهد و از قالب های ارسال چندگانه و گوتنبرگ پشتیبانی می کند.

تم وبلاگ نویسی Lingonberry تم تم وردپرس رایگان wp پاسخگو ، طراحی حداقل وزن سبک حداقلی


مضامین مضراب وردپرس وقتی می خواهید مطمئن شوید که محتوای شما از هم متمایز است ، یک انتخاب عالی است. آنها را می توان توسط وبلاگ نویسان و نویسندگان و همچنین طراحان و خلاقانی که می خواهند پرتفوی آنها محور اصلی باشد استفاده کرد. از این جمع بندی استفاده کنید تا ایده مینیمم ایده آل برای وب سایت خود پیدا کنید

http://modireblog.4kia.ir/info2/354371/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/

https://wordpress.org/

تظرات ارسال شده