دیجیتال مارکتینگ

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

کاهش رتبه الکسا ایران

دوشنبه 17 شهريور 1399

در این مقاله به شما آموزش میدهم چگونه رتبه الکسا خودتان را کاهش دهید. همچنین روش های کاهش الکسا را به شما می گوییم، امروز ما روی جنبه مهمی از وبلاگ نویسی تمرکز خواهیم کرد که گاهی اوقات وبلاگ نویسان جدید از آن چشم پوشی می کنند. این چیزی نیست جز رتبه بازدید الکسا از وبلاگ شما که بسیاری از ما آن را نمی دانیم یا به آن اهمیت نمی دهیم. اما این یکی از شاخص هایی است که باعث می شود شما در میان جمع وبلاگ نویسان یک قدم جلوتر بایستید. بنابراین ما برخی از تکنیک هایی را که به شما کمک می کند تا وبلاگ یا وب سایت وردپرس شما را به سیستم مکانیسم بالاترین رتبه بندی صنعت توسط الکسا افزایش دهد ، به اشتراک خواهیم گذاشت .

ابتدا موضوع را با معرفی الکسا که زیرمجموعه آمازون است شروع می کنیم. این محصول در درجه اول بر روی محصولاتی کار می کند که سطح ترافیک وب سایت ها را رصد می کنند ، محک می زنند و آمار آنها را منتشر می کنند. این تنها تحلیلگر اندازه گیری سایت است که به افراد کمک می کند تا یک سایت را براساس پارامترهای زیر به سرعت مرور کنند.

در این مقاله به شما آموزش میدهم چگونه رتبه الکسا خودتان را کاهش دهید. همچنین روش های کاهش رتبه الکسا را به شما می گوییم، امروز ما روی جنبه مهمی از وبلاگ نویسی تمرکز خواهیم کرد که گاهی اوقات وبلاگ نویسان جدید از آن چشم پوشی می کنند. این چیزی نیست جز رتبه بازدید الکسا از وبلاگ شما که بسیاری از ما آن را نمی دانیم یا به آن اهمیت نمی دهیم. اما این یکی از شاخص هایی است که باعث می شود شما در میان جمع وبلاگ نویسان یک قدم جلوتر بایستید. بنابراین ما برخی از تکنیک هایی را که به شما کمک می کند تا وبلاگ یا وب سایت وردپرس شما را به سیستم مکانیسم بالاترین رتبه بندی صنعت توسط الکسا افزایش دهد ، به اشتراک خواهیم گذاشت .

ابتدا موضوع را با معرفی الکسا که زیرمجموعه آمازون است شروع می کنیم. این محصول در درجه اول بر روی محصولاتی کار می کند که سطح ترافیک وب سایت ها را رصد می کنند ، محک می زنند و آمار آنها را منتشر می کنند. این تنها تحلیلگر اندازه گیری سایت است که به افراد کمک می کند تا یک سایت را براساس پارامترهای زیر به سرعت مرور کنند.

 • رتبه جهانی ترافیک
 • رتبه کشور محور
 • منابع ترافیک
 • بازدید از سایت
 • نرخ گزاف گویی
 • محل ترافیک
 • بک لینک
 • جستجوی کلمات کلیدی

همه این پارامترها برای تحلیل هر سایت یا وبلاگی بسیار مهم هستند.

توجه: برای اطلاعات شما ، ما در کل این مقاله از اصطلاح وبلاگ وردپرس یا وب سایت استفاده خواهیم کرد. به این دلیل که تکنیک هایی که ما در اینجا پیشنهاد خواهیم کرد ، هم برای وبلاگ و هم برای وب سایت کار می کنند.

در این مقاله ، اهمیت رتبه ترافیک الکسا برای وبلاگ های وردپرس و تأثیر آن بر درآمدزایی از وبلاگ را بررسی خواهیم کرد. کسب درآمد از وبلاگ به معنای درآمدی است که پس از قرار دادن تبلیغات در وبلاگ خود کسب می کنید.


10 روش برتر برای افزایش رتبه ترافیک الکسا.

الکسا رتبه ترافیک چیست؟

الکسا یک سیستم رتبه بندی است که بر اساس تراکم بازدید هر وب سایت رتبه بندی می کند. تعداد بازدیدکنندگان و تعداد صفحات مشاهده شده در هر بازدید را در نظر می گیرد. الگوریتم مورد استفاده توسط الکسا رتبه را از فراوانی ترافیک ثبت شده از کاربرانی که نوار ابزار الکسا نصب شده تعیین می کند.

به عنوان اولین قدم ، الکسا میزان دسترسی و تعداد بازدید صفحه برای همه سایت ها را به صورت روزانه محاسبه می کند. رتبه اصلی ترافیک الکسا بر اساس میانگین هندسی این دو کمیت به طور متوسط در طول زمان است. از این رو ، رتبه یک سایت نشان دهنده تعداد بازدیدکنندگان و همچنین تعداد صفحات سایت مشاهده شده است.

چرا باید رتبه الکسا ترافیک را افزایش دهید؟

مدیران وب ، تبلیغ کنندگان و شبکه های تبلیغاتی از رتبه الکسای وبلاگ شما به عنوان معیاری برای تعیین ارزش وب سایت شما استفاده می کنند. اگر به فروش یا فروش لینک یا سایت وابسته هستید ، می خواهید رتبه ترافیک الکسا خود را افزایش دهید. از آنجا که در هنگام قیمت گذاری آگهی ، توانایی فروش شما را بهبود می بخشد ، هرچه رتبه بازدید الکسا شما بهتر باشد ، به شما برای فضای تبلیغاتی در وب سایت خود ، حقوق بیشتری می دهید.

10 نکته برتر برای افزایش رتبه ترافیک الکسا برای وبلاگ وردپرس

اول از همه ، اینها فقط نکات نیستند. در عوض ، آنها روشهای کاملاً اثبات شده ای هستند که توسط بسیاری از وبلاگ نویسان حرفه ای اعمال می شوند.

 1. نوار ابزار الکسا را برای افزونه Chrome یا Firefox SearchStatus از الکسا نصب کنید و وبلاگ خود را به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم کنید.
 2. یک ابزارک رتبه ترافیک الکسا در وب سایت خود قرار دهید. تیم ما این کار را چند روز پیش در یکی از وبلاگ های ما انجام داده و هر روز مقدار قابل توجهی کلیک دریافت می کند.
 3. به دوستان خود ، همکاران وب سایت و همچنین خوانندگان وبلاگ خود انگیزه دهید تا از نوار ابزار الکسا استفاده کنند.
 4. دوستان را وادار کنید تا نمایه وب سایت الکسا خود را بررسی و ارزیابی کنند . از تأثیر آن در رتبه بندی کاملاً مطمئن نیستم اما ممکن است به نوعی کمک کند.
 5. در وبلاگ خود درباره الکسا پست و مقاله بنویسید و آنها را در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید. مدیر وبلاگ و وبلاگ نویسان دوست دارند درباره روشهای افزایش رتبه ترافیک الکسا خود بشنوند.
 6. URL خود را در انجمن های وب مستر بدرقه کنید . معمولاً نوار ابزار بر روی مدیران وب نصب شده است. شما با مراجعه به وب مسترها می توانید از وب سایت خود بازدید کرده و نظرات مفیدی را ارائه دهید.
 7. ساخت بک لینک - این استراتژی همیشه برای رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو و برای شرکت هایی مانند الکسا جواب داده است. شاید این روند را مشاهده کرده باشید که سایت های دارای رتبه زیر 100K در الکسا تعداد زیادی بک لینک دارند.
 8. در وب سایت خود یک بخش ابزار وب مستر ایجاد کنید. این یک آهنربا برای مدیران وب است که اغلب برای دسترسی به ابزارها دوباره به سایت شما سر می زنند.
 9. یک دسته الکسا در وبلاگ خود ایجاد کنید و از آن برای قرار دادن هر مقاله یا اخباری درباره الکسا استفاده کنید. ضمن کمک به شما در رتبه بندی در موتورهای جستجو ، به عنوان منبعی به راحتی در دسترس برای مدیران وب یا بازدیدکنندگان جستجوی گاه به گاه عمل می کند.
 10. گشت و گذار خودکار الکسا را امتحان کنید. این یک روش جایگزین برای بالا رفتن سرسام آور رتبه ترافیک الکسا است. توصیه ما این است که از این ابزارک ها و ابزارها فقط در صورتی استفاده کنید که در دنیای وبلاگ نویسی مبتدی باشید.

کلمات نهایی

ما امیدواریم که این آموزش و نکات به شما کمک کند تا میزان بازدید Alexa از وبلاگ وردپرس خود را افزایش دهید. اینها برخی از نکات برتر بودند که ما شخصاً تأیید کرده ایم که کار می کنند. و این توسط بسیاری از وبلاگ نویسان برجسته نیز تأیید می شود. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم پس از استفاده از نکات ، واقعیت را بررسی کنید و تجربه خود را با ما در میان بگذارید. اگر س questionsالی دارید ، لطفاً با استفاده از کادر نظر در زیر پست با ما تماس بگیرید.

در پایان ، اگر موارد بالا شما را آزار داد ، لطفاً آن را با دوستان و رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید.

https://www.diigo.com/item/note/7mtow/puta?k=acc83d3637ea98178bbb13c70627f7d6

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%86_(%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA)

تظرات ارسال شده