دیجیتال مارکتینگ

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

برای قرن ها ، بیشتر مردم کلاس سنتی را مترادف با تحصیل می دانستند.

در حالی که فناوری مطمئناً از بیش از هزاره پیش پیشرفت چشمگیری داشته است ، اما محیط کلاس ثابت مانده است. اما این به آرامی در حال تغییر است.

بیشتر و بیشتر ، آموزش حرفه ای که می تواند بینشی در مورد یک صنعت جدید ارائه دهد ، دانش بنیادی ارائه دهد و مهارت های خاص خود را ایجاد کند ، از طریق یادگیری آنلاین توسط دانشجویان قابل دسترسی است.

ظهور یادگیری آنلاین

از روزهای ابتدایی اینترنت ، افراد برای یادگیری مهارت های جدید به اینترنت می روند. با این حال ، در سال های اخیر ، این توانایی ، همراه با قدردانی مردم از پتانسیل آن ، به طور قابل توجهی رشد کرده است.

روشن شده است که یادگیری آنلاین ممکن است به زودی به روش ترجیحی آموزش تبدیل شود و استاندارد طولانی مدت مبتنی بر کلاس را تحت الشعاع قرار دهد.

برای قرن ها ، بیشتر مردم کلاس سنتی را مترادف با تحصیل می دانستند.

در حالی که فناوری مطمئناً از بیش از هزاره پیش پیشرفت چشمگیری داشته است ، اما محیط کلاس ثابت مانده است. اما این به آرامی در حال تغییر است.

بیشتر و بیشتر ، آموزش حرفه ای که می تواند بینشی در مورد یک صنعت جدید ارائه دهد ، دانش بنیادی ارائه دهد و مهارت های خاص خود را ایجاد کند ، از طریق یادگیری آنلاین توسط دانشجویان قابل دسترسی است.

ظهور یادگیری آنلاین

از روزهای ابتدایی اینترنت ، افراد برای یادگیری مهارت های جدید به اینترنت می روند. با این حال ، در سال های اخیر ، این توانایی ، همراه با قدردانی مردم از پتانسیل آن ، به طور قابل توجهی رشد کرده است.

روشن شده است که یادگیری آنلاین ممکن است به زودی به روش ترجیحی آموزش تبدیل شود و استاندارد طولانی مدت مبتنی بر کلاس را تحت الشعاع قرار دهد.

به گفته پیو ، این اتفاق از قبل شروع شده است. 23٪ از فارغ التحصیلان دانشگاهی دوره آنلاین را گذرانده اند و در میان فارغ التحصیلان اخیر به 46٪ رسیده است - تقریبا نیمی از افراد مورد مطالعه.

یادگیری آنلاین نیز یافتن محبوبیت در میان دانش آموزان نیست. همچنین در حال یافتن تعداد زیادی پذیرنده مشتاق در میان شرکت ها است.

آمار یادگیری آنلاین زیر را از HubSpot در نظر بگیرید :

  • 75٪ از متخصصان ترجیح می دهند مهارت های جدید را از طریق فیلم های آموزش آنلاین یادگیری یاد بگیرند
  • 68٪ از متخصصان به سیستم عامل های یادگیری آنلاین اعتماد دارند
  • 62٪ از متخصصان به متخصصان و تأثیرگذاران موضوع اعتماد دارند

یکی از جالب ترین آمار این گزارش این است که 76٪ از متخصصان "یافتن زمان" را بزرگترین چالش ذکر می کنند که آنها را از ادامه آموزش مداوم باز می دارد.

این یک مشکل اساسی است زیرا یادگیری مداوم برای کارمندان در صورت ادامه اهداف شغلی بلند پروازانه ضروری است. پرورش استعدادها برای شرکت ها نیز به همان اندازه مهم است. وقتی مهارت کارمندان آنها راکد می شود هیچ شرکتی رونق نمی گیرد.

بنابراین ، تعجب آور نیست که بسیاری از شرکت ها از پتانسیل یادگیری آنلاین هیجان زده شده اند. آنها می توانند بدون ایجاد هیچ زحمتی در ارسال آنها به محیط کلاس ، در توسعه توانایی کارمندان خود سرمایه گذاری کنند.

در واقع ، کارمندان آنها می توانند مهارت های خود را با سرعت خود بهبود بخشند ، اطمینان حاصل شود که آموزش مانع وظایف عادی آنها نمی شود.

5 ویژگی امیدوار کننده یادگیری آنلاین

یکی از مزایای اصلی کلاس آنلاین این است که دانش آموزان می توانند از هرجایی به آن دسترسی داشته باشند. این شامل مواردی است که هنگام مسافرت انجام می شود ، که به ویژه برای کارکنانی که برای کار خود به سفر نیاز دارند بسیار مهم است.

گرچه این قطعاً یک مزیت عمده است ، اما تنها دلیل علاقه شرکت ها و م institutionsسسات دانشگاهی به این فرصت توسعه نیست. در اینجا 5 دلیل اصلی وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید در آینده نزدیک یک کلاس آنلاین را تجربه کنید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید).

1. محبوبیت روزافزون EdTech

EdTech به ازدواج آموزش و پرورش و فناوری عصر دیجیتال اشاره دارد. بسیاری از مردم تأثیر آن را با نوعی که فین تک در صنعت مالی داشته مقایسه می کنند .

این فقط باعث کارآیی بیشتر آن نمی شود. این نیز باعث دموکراتیک کردن آن است. همانند فین تک ، ادتک نیز آماده است که در یک اختلال گسترده در بازاری که قادر به جلوگیری از تکامل چندین دهه است ، چیزی کم نداشته باشد.

یک توضیح به سادگی این است که اکنون نوع فن آوری کاربر پسند لازم برای این نوع اختلال در دسترس است. دانشجویان ، کارمندان و مربیان می توانند از لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی استفاده کنند و چیزی از ارتش وب سایت ها و سیستم عامل هایی که برای اهداف آموزشی وجود دارد ، نگویند.

در حقیقت ، تبلت ها در حال پیشی گرفتن از کتاب های درسی در مدارس هستند. اگر در کلاسهای سنتی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند ، پس انتخاب واضحی برای شرکتهایی هستند که مایل به سرمایه گذاری در آموزش مداوم هستند.

به همان اندازه مهم این واقعیت است که هزاره ها در حال حاضر اکثریت نیروی کار ایالات متحده را تشکیل می دهند و به عنوان نسلی که در حال رشد فن آوری هستند ، به سرعت از آن استفاده می کنند.

به همین دلیل است که تا سال 2020 ، edtech می تواند به یک صنعت 20 میلیارد دلاری تبدیل شود . بین مدارس و شرکت ها ، تقاضای پتانسیلی که این زمینه های در حال رشد دارند کم نیست.

2. تمرکز بر موضوعات خاص و عالی - ردیف

برای مدت تقریباً 30 سال ، ایده دریافت آموزش آنلاین از تصورات ناشی از برخی تلاش های اولیه رنج می برد. در دهه 80 ، نقاط تجاری به طور منظم "مزایای" مبهم حضور در دانشگاه از خانه را تبلیغ می کردند.

خوشبختانه کلاس های آنلاین در مدت زمان کوتاهی مسیری طولانی را طی کرده اند ، به همین دلیل بسیاری از مدارس و شرکت ها آنها را پذیرفته اند.

یک نمونه از این پیشرفت این است که چگونه کلاس های آنلاین اکنون برای موضوعات پیشرفته در دسترس است. جایی که یک بار به عنوان گزینه هایی برای شرکت در کلاسهای ضروری یا در بهترین حالت کسب مدرک کاردانی دیده می شد ، امروزه یک کلاس آنلاین به همان اندازه دوره های کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

بسیاری از متخصصان متخصص هستند. آنها برای پیشرفت شغل خود این لوکس را ندارند که به کلاس برگردند. این دوره ها یا وجود ندارند زیرا تقاضای کافی وجود ندارد یا حضور در آنها به معنای این است که این حرفه مجبور است تمام زندگی خود را ریشه کن کند تا در جایی دیگر زندگی کند.

با توجه به اینکه مقرون به صرفه است که یک کلاس درس آنلاین راه اندازی شود ، پوشش هیچ موضوعی از نظر مالی غیرممکن است. تقریباً هر متخصص می تواند دوره ای را پیدا کند که به آنها کمک کند مهارت و ارزش خود را که می توانند برای کارفرمایان خود ارتقا دهند ، ارتقا دهند.

بسیاری از شرکت ها کشف کرده اند که اگر به کارمندان خود در تحصیل کمک کنند ، می توانند نیاز خود را برای فارغ التحصیلان آماده کار بهتر برآورده کنند.

استارباکس یک مثال عالی است. با همکاری دانشگاه ایالتی آریزونا ، این غول قهوه اکنون قادر به پرداخت هزینه کامل شهریه برای هر یک از کارکنان واجد شرایط مزایای خود است که می توانند بصورت آنلاین در کلاس شرکت کنند.

در حالی که هر صنعتی نیازهای منحصر به فرد خود را دارد ، چابکی آموزش آنلاین پرداختن به این نیازها را آسان می کند.

4. پشتیبانی از مهارتهای نرم Vital

یکی از رایج ترین انتقادات به آموزش عالی این است که مهارت های نرم را به دانشجویان نمی آموزد.

متأسفانه ، مهارتهای نرم در دنیای شرکتها بسیار مهم هستند.

دانش آموزانی که در کلاسهای آنلاین شرکت می کنند باید مهارتهای نرم افزاری داشته باشند. این رویکرد از نظر ماهیت خود جهت دهی به خود و انگیزه را تشویق می کند.

5. ظهور VR

همه یادگیری های آنلاین یکسان نیستند

اشاره به این نکته مهم است که دنیای یادگیری آنلاین بسیار گسترده است - درست به همان اندازه که آموزش کلاس در آن گسترده است.

به همین ترتیب ، پیشنهادات هر موسسه آنلاین متفاوت است.

هنگام اتخاذ این رویکرد جدید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که دوره های شما از هزاران دوره دیگر در بازار متفاوت است. این کار را می توانید با ارائه برنامه هایی انجام دهید که عبارتند از:

  • تراز وسط صنعت
  • توسط متخصصان طراحی و تحویل داده شده است
  • معتبر

فرصت ارتباط با دانشجویان دیگر نیز مهم است. این امر برای مدارس آنلاین و همچنین شرکتهای دارای سایتهای متعدد اعمال می شود که ممکن است "دانش آموزان" از همان کلاسها گسترش یافته و نتوانند شخصاً با یکدیگر درهم آمیزند.

یادگیری آنلاین مستلزم انزوای مشخصی است ، اما بسترهایی که به دانشجویان شما امکان تعامل بدهد کمبودی وجود ندارد ، که برای گروههای مطالعه ، پروژه های گروهی و شبکه سازی بسیار مفید است.

آیا یادگیری آنلاین آینده آموزش است؟

واضح است که ، یادگیری آنلاین مسیری است که آموزش در آن قرار دارد - چه در محیط های دانشگاهی و چه در دنیای تجارت. در سال های اخیر ، دانش آموزان ، کارمندان و مربیان بی شماری از فواید بسیار آن آگاه شده اند.

با این حال ، این بدان معنا نیست که کلاس سنتی منقرض شده است - هنوز.

"اعتقاد من این است که بهترین ترکیب برخی از آموزشهای آنلاین مبتنی بر ویدئو همراه با برخی از کارگاهها و فعالیتهای غیرحضوری است. معمولاً از آن به عنوان" تلنگر کردن کلاس "یاد می شود. - مارک کیلنز ، معاون آکادمی HubSpot

با این وجود ، یادگیری آنلاین قبلاً تأثیر داشته است. ده ها موسسه - از هاروارد گرفته تا استارباکس - نشان داده اند که این مدل موفقیت آمیز است و مهمتر از همه ، با جهش و مرز ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

بنابراین ، اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد که کلاسهای سنتی بطور کامل از بین می روند ، اما عاقلانه است که قبل از اینکه این کار به امری عادی تبدیل شود ، استفاده از منابع آنلاین را آغاز کنید.

تظرات ارسال شده